• İsoquercetin Complex 120 Kapsül 10’lu Paket
  • İsoquercetin Complex 120 Kapsül 10’lu Paket
İsoquercetin Complex 120 Kapsül 10’lu Paket
Ürün Kodu : 20       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
7,000.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+


 İsoquercetin Complex Nedir?

İsoquercetin Complex bir gıda takviyesidir. İçeriğinde %97.45 saflıkta İSOQUERCETİN, Vitamin C, Çinko, Vitamin B2, Vitamin D3 ve Vitamin K2 bulunmaktadır. 

Quersetin flavanoidlerden birisidir. Flavanoidler meyva sebzelere renk veren maddelerdir. Kapari, kırmızı soğan, elma, turp, keçi boynuzu, su teresi, lahana, kapari gibi bitkilerde bulunur. Günlük beslenmemizde aldığımız quersetin miktarı 10-100 mg arasındadır.

İSOQUERCETİN, quercetin molekülüne laboratuvar ortamında glikoz kısımları (yan zincir) eklenmek suretiyle  5 kat daha fazla gelişmiş biyoemilim ve yaklaşık 18 kat daha fazla biyoyararlanım kazandırılmış formudur.

İsoquercetin, Sarunashi bitkisi ve Sophore Japanese bitkisinden elde edilmektedir.

İsoquercetin Complex Formu'nun Ar-Ge Çalışmaları Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi 'TEKNOPOL İSTANBUL' da yapılmıştır. 

İSOQUERCETİN COMPLEX ürünümüzde olmazsa olmaz bir kalite politikası olarak %97.45 saflıkta İSOQUERCETİN hammaddesi kullanıyoruz. Analiz için TIKLAYINIZ!Bilgi

Şeker, tuz ve nişasta içermez. Gluten, maya, buğday, soya, süt ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamıştır. Vegan ve vejetaryenler için uygundur.


Ambalaj

120’lik plastik şişede 10'lu Paket


Ürün Formu

Kapsül

 

İçindekiler

Her iki kapsülde;

İsoquercetin (İsokuersetin) 250 mg (%95 Saflık)

Vitamin C 160 mg

Çinko 15 mg

Vitamin B2 20 mg

Vitamin D3  25 mcg

Vitamin K2 110 mcg (Menakuinon 7)

Uyarılar;

Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışın. Yetişkinler içindir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.